Kontakt

Festivalen ledes av en gruppe svært engasjerte folk som har forskjellige ansvarsområder. Her finner du deres kontaktinformasjon. Er du usikker på hvem du skal kontakte, kontakt festivalsjef.

The festival is lead by an enigmatic group of people whom are responsible for the various aspects of the organisation. Here you will find their contact information.

Er du publikum kan du ringe festivaltelefonen på telefon / Public contact number

910 00 803

Primary Contacts

Festivalsjef

Terje Floberg


terje@kulturstasjonen.com

+47 91 70 03 74

Frivilligkoordinator

Miriam Andreassen


andreassen.miriam@gmail.com

+47 41 73 04 61

Markedssjef (Chief of Market)

Paola Havill


phavill@hotmail.com

+47 90 08 92 96

Områdesjef

Pål Isdahl Solberg


paalisol@hotmail.com

+47 48 31 52 81

Artistansvarlig

Ida Johanne Christoffersen


ida_jc@hotmail.com

+47 41 25 51 87

Aktivitetsansvarlig

Erlend Tveite


erlend.tveite@tonsberg.kommune.no

+47 93 88 55 28

Dekoransvarlig

Su Skrede-Nilsen


su.skrede@gmail.com

+47 41 56 24 19

Produsent

Ina Borsheim


isborsheim@gmail.com

+47 98 80 21 37

Verdensveven

Chris Tony Johansen


tony.johansen@gmail.com

+47 90 64 57 72

All Contacts

Mitt festival program